پرش لینک ها

امروزه به هر اداره یا سازمانی که وارد شوید کارکنان این محل با دارا بودن بج سینه از عامه افراد قابل تشخیص هستند. این بج ها که در امور تبلیغاتی بسیار کاربرد دارند در انواع مختلف تولید و چاپ می شوند. در این مقاله با بج سینه نقره ای بیشتر آشنا خواهید شد.

بج سینه یا نماد سازمانی

بیشتر افراد بج سینه را با نام اتیکت سینه نیز می شناسند. اما تعریف بج به معنای طرح و یا آرم مخصوصی است که تمام کارکنان یک سازمان برای تعیین و تشخیص هویت از دیگر افراد استفاده می نمایند. معرفی برند یا لوگوی یک سازمان از بارزترین مزایایی استفاده از این بج ها است.

بج سینه نقره ای

این بج ها می توانند از متریال های مختلفی نظیر: آهن، پلاستیک، پارچه و یا لاستیک تولید شوند. نحوه نصب آن ها نیز متفاوت بوده و از چسباندن، اتو کردن و یا دوختن می توان برای اتصال آن ها استفاده نمود. این بج ها در دو نوع براق و مات قابل تولید هستند.

بج های سینه نقره ای مات

در این نوع می توان خلاقیت به خرج داد و بج های سینه نقره ای را به دو صورت مات و براق در یک بج طراحی و تولید نمود. براق بودن طرح لوگو و مات بودن پس زمینه و یا برعکس در تولید هر بج سینه کاملا امکان پذیر است.

ویژگی های بج سینه

 • بج سینه علاوه بر دو نوع مات و براق قابلیت تولید به صورت رنگی را نیز دارد.
 • رنگ در تولید بج سینه نقره ای از نوع کوره ای و بسیار با کیفیت است.
 • این رنگ بدون هیچ گونه تغییر تا سال ها به همان کیفیت باقی می ماند.
 • استفاده از دو رده طلایی و نقره ای این بج ها با توجه به رده کاری افراد در ادارات متفاوت است.
 • نصب این بج ها به روش های مختلفی قابل انجام است.

انواع بج سینه

انواع بج سینه از روی متریال آن دسته بندی می شوند. بج های فلزی، پلی استر و پلاستیکی این سه نوع را تشکیل می دهند. در زمان تهیه بج سینه نقره ای به چند نکته توجه کنید.

 • در صورتی که خواهان تنوع رنگی هستید از بج سینه پلی استر را انتخاب کنید.
 • بج سینه پلی استر از برنج تولید می شود.
 • قیمت بج سینه پلاستیکی که از پلکسی گلاس تولید می شود نسبت به انواع دیگر کمتر است.
 • بج سینه ای پلی استر در کیفیت از انواع دیگر برتر است.
 • قسمت بج سینه نقره ای پلی استر از دیگر بج ها بیشتر است.
 • بر روی این بج های می توان از آبکاری طلا و نقره نیز استفاده نمود.

برای سفارش ساخت بج سینه نقره ای با تعداد زیاد به چاپ کهن مراجعه فرمایید. کیفیت بالا و قیمت مناسب از بارزترین ویژگی های این سایت است.

استفاده از بج سینه

امروزه دیگر در کمتر محیط هایی می توانید قدم بگذارید و متوجه نشان های مخصوصی که کارکنان این محیط ها بر روی لباس های خود دارند نشوید. این نشان ها که با آرم و یا لوگوی همان سازمان ساخته شده است بیشتر تمایز کارکنان را از دیگر افراد مراجعه کننده به این محیط را باعث می شود. علاوه بر این بج سینه یک ابزار تبلیغاتی بسیار مهم در این محیط ها نیز محسوب می شود. نصب آسان و عمر طولانی از ویژگی های مهم این بج ها است.

متریال در بج سینه

بج های سینه معمولا از متریال های مختلفی تولید می شود. فلز، پارچه، پلاستیک و یا چرم و… از متریال هایی پرمصرف در این بج ها است. نصب راحت و ساده آن توسط اتو، دوخت و یا سنجاق به آن مزیت ویژه می بخشد. بسته به هزینه ای که می شود بج سینه در متریال های مختلف با طرح و شکل های مختلف قابل تولید است.

اما معمولا برای تولید بج سینه طلایی به دلیل شکل و رنگ خاص آن از پلی استر استفاده می شود. این ماده به دلیل مقاومت و عمر طولانی در تولید بج سینه بیشتر کاربرد دارد. علاوه بر آن استفاده از رنگ های خاص با پوشش هایی از طلا و نقره باعث افزایش کیفیت و اعتبار این محصول می شود. معمولا در ادارات و سازمان ها بر اساس رده شغلی کارکنان از بج های سینه طلایی، نقره ای و رنگی استفاده می شود.

 ویژگی های بج سینه طلایی

 • در تولید بج های سینه طلایی از متریال پلی استر استفاده می شود. متریال پلی استر از برنج تولید می شود.
 • دوام و عمر بج های سینه طلایی با متریال پلی استر از دیگر بج های سینه بیشتر است.
 • پلی استر در تولید بج سینه دارای تنوع رنگی زیادی است.
 • بج سینه در انواع مات، براق و رنگی قابل تولید است.
 • قیمت بج سینه طلایی پلی استر نسبت به انواع دیگر بیشتر است.
 • بج سینه پلی استر قابلیت تولید با شفافیت بالا را دارد.
 • تولید بج سینه طلایی با قابلیت برش کاری و تولید به صورت مات و براق با هم نیز امکان پذیر است.
 • بر روی بج سینه می توان از شعارهای تبلیغاتی و یا طرح و لوگوی هر سازمان با رنگ های مختلف و یا طرح های خاص استفاده نمود.

برای سفارش تولید بج سینه طلایی و یا هر رنگ  طرح دیگر به سایت ایران کهن مراجعه فرمایید.

تنوع متریال در بج سینه

امروزه در بیشتر سازمان ها و نهادها برای ایجاد وجه تمایز بین کارمندان و سایر افراد از بج سینه با طرح و لوگوی سازمانی استفاده می شود. به همین دلیل تولید این بج ها با توجه به بزرگی و یا کوچکی سازمان و یا مقدار هزینه افراد برای تولید این بج ها از متریال های مختلفی است.

متریال هایی مانند: چرم، فلز، پلاستیک، لاستیک، پارچه و یا پلی استر بیشترین کاربرد را در تولید این بج ها دارند. بج سینه پلی استر نوع خاص از این بج ها با ویژگی های معین است.

ویژگی های بج سینه پلی استر

در تولید پلی استر خود از برنج استفاده می شود. اما ترکیبات خاصی به این ماده اضافه می شود که دوام و استحکام بیشتر این ماده را سبب می شود. بج سینه پلی استر به دلیل نوع متریال از دوام و عمر زیادی نسبت به انواع دیگر برخوردار است. این نوع بج از شفافیت و قدرت رنگ پذیری بیشتری نیز دارد. به همین دلیل تولید بج سینه با این متریال علاوه بر عمر و استحکام به آن زیبایی بیشتری نیز می دهد.

بج های سینه پلی استر قابلیت برش کاری را به خوبی داشته و طرح لوگو و یا برند بر روی آن قابل شکل گیری است. علاوه بر آن بج های سینه پلی استر با دارا بودن این ویژگی ها دارای قیمت بیشتری نیز هستند.

روش تولید بج های سینه پلی استر

برای تولید این بج ها بعد از انتخاب طرح مورد نظر، طرح بر روی کاغذ مخصوص چاپ می شود. قرار گرفتن طرح بر روی بج و پوشاندن سطح بج ها با یک لایه پلی استر باعث می شود تا طرح مورد نظر تا سال ها به همان شفافیت و رنگ های واضح باقی بماند و تغییری در اثر عواملی مختلف بر روی آن ایجاد نشود. بج سینه پلی استر توسط یک سوزن و یا مگنت به یقه کت و یا مقنعه قابل اتصال است. برای ایجاد رنگ بهتر بر روی این بج ها می توان از آب کاری طلا و یا نقره نیز استفاده نمود.

طرح هایی که دارای گوشه هستند و یا دایره ای برای ساخت بج سینه با متریال پلی استر بسیار مناسب هستند. تولید این بج ها در تعداد بالا باعث کاهش قیمت تمام شده برای هر بج می شود.

 برای سفارش ساخت بج سینه پلی استر با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به سایت ایران کهن مراجعه فرمایید. دریافت قیمت به صورت آنلاین کلیه محصولات این سایت از طریق همین سایت امکان پذیر است.

بج سینه

بیشتر افرادی که در گروه های کاری در مجموعه های بزرگ فعالیت می نمایند برای معرفی برند یا لوگوی خود و یا مشخص شدن افراد مجموعه از دیگر مراجعان از بج سینه در طرح و متریال های مختلف استفاده می نمایند. این بچ ها با توجه به رتبه کاری افراد در این مجموعه ها می تواند از متریال های گران قیمت تا ارزان قیمت تولید شود. اما آنچه در تولید این بج ها مهم است طراحی آن است که برای تمام اعضای مجموعه به یک صورت انجام می شود. نحوه نصب بج ها نیز بسته به طراحی آن ها متفاوت است و از مگنت، سوزن و یا دوخت جهت اتصال آن به کت یا مقنعه استفاده می شود.

ویژگی های بج سینه آنادایز

 • متریال در بج سینه آنادایز از آلومینیوم است.
 • این نوع متریال به بج سینه دوام و ماندگاری بالایی می دهد.
 • ورق آلومینیوم قبل از چاپ بج سینه آبکاری می شود.
 • روش آبکاری آلومینیوم قبل از چاپ را آنادایز می گویند.
 • در این روش یک لایه بسیار نازک از ماده اکسید بر روی آلومینیوم تشکیل می شود.
 • بج های سینه آنادایز در مقایسه با بج های دیگر دارای مقاومت بیشتر و عمر طولانی تر است.
 • قیمت بج سینه آنادایز نسبت به انواع دیگر بج بیشتر بوده و کیفیت بهتری نیز دارد.
 • برای چاپ بج های سینه آنادایز از جوهرهای مخصوص در رنگ های مختلف برای افزایش ماندگاری چاپ استفاده می شود.
 • ورق های آلومینیوم در این نوع بج ها به دو رنگ طلایی و نقره ای قابل استفاده هستند.
 • از چاپ دیجیتال برای بج سینه آنادایز استفاده می شود.
 • این نوع بج ها دارای مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و شستشو با مواد پاک کننده هستند.

نکات مهم در چاپ بج های سینه آنادایز

برای بالا بردن کیفیت کار آبکاری آلومینیوم در تولید بج سینه بهتر است قبل از شروع مراحل ورق های آلومینیوم چربی گیری شوند. بعد از چربی گیری نیز لایه برداری از ورق ها به کیفیت بهتر محصول نهایی کمک زیادی می کند. انجام مراحل آبکاری درون مخازنی که برق از یک مایع الکترولیت عبور می کند صورت می گیرد. توجه نمایید که تشخیص ورق های آنادایز از ورق های معمولی آلومینیوم توسط افراد غیر حرفه ای اصلا ممکن نیست. به همین دلیل لازم است که برای چاپ بج سینه آنادایز از مراکز معتبر چاپ استفاده نمایید. بعضی از افراد در مراکز غیر معتبر به دلیل هزینه های بالای آنادایز از انجام کار صرف نظر نموده و بج سینه معمولی آلومینیومی را با قیمت بج های سینه آنادایز به مشتریان خود عرضه می نمایند.

توجه نمایید که سفارش بج های سینه آنادایز به تعداد بیشتر باعث کاهش هزینه تولید و چاپ این بج ها می شود. همچنین استفاده از متریال های با کیفیت در تولید این بج ها باعث ایجاد اطمینان و اعتماد در میان مخاطبان شما خواهد شد.

برای سفارش چاپ بج سینه آنادایز با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مرکز چاپ ایران کهن مراجعه فرمایید. سفارش غیر حضوری محصولات چاپی از طریق سایت این مجموعه امکان پذیر است.