پرده لوردراپه با طرح اختصاصی شما

یکی از لوازم ضروری و بسیار مهم که در تعیین دکوراسیون داخلی نقش اساسی ایفا می‌کند، پرده‌ها هستند. پرده‌های زیبا، فضای بسیار شیک و جذابی را به نمای منازل و محیط کاری شما می‌بخشد. همیشه خانواده‌ها به دنبال پرده‌هایی برای منازل خود می‌باشند که هم زینت‌بخش منازلشان باشد و هم متناسب با فضاهای مختلف خانه طراحی‌شده باشد. پرده عمودی یک راهکار عالی برای زیباسازی منازل و ادارات است و تلفیقی از مدرنیته و هنر کهن است که باعث زیبایی هرچه بیشتر فضا می‌شود .تصاویر موردعلاقه، نماد، لوگو، شعار و هر آنچه برای شما مهم است را در نظر اول ببینید و به مراجعه‌کنندگان خود ارائه کنید.

به‌طور رایگان دفاتر، منازل و مجموعه‌های کاری، شرکت‌ها، رستوران‌ها و بسیاری از مراکز تجاری خود را با پرده طرح دار مزین به طرح موردعلاقه خود پرده‌کشی و آذین کنید.
شما نسبت به پرده‌های بدون طرح و معمولی هیچ هزینه اضافه‌ای پرداخت نمی‌کنید، فقط و فقط اگر به‌موقع و قبل از هزینه کردن برای پرده‌های معمولی تصمیم بگیرید از دراپه طرح‌دار استفاده کنید.
این را بدانید که صرف‌نظر از هزینه لازم برای پرده، بابت انتخاب طرح‌های موردعلاقه خود که بر روی پرده چاپ می‌شوند هیچ هزینه‌ای نخواهید پرداخت. از مزیت‌های دیگر این نوع پرده تنوع رنگ و طرح، قابلیت شستشوی آسان، قابلیت تنظیم نور به میزان دلخواه، قابلیت نصب در کوتاه‌ترین زمان، مقاومت در برابر نور آفتاب و رطوبت و امکان چاپ تصاویر (تصاویر عروس و داماد، کودکان، مناظر طبیعی، لوگو و آرم شرکت‌ها و ... ) در هر دو سمت پرده است.
این نمونه از پرده‌ها از کیفیت و دوام بسیار بالایی برخوردارند و متناسب ذوق و دلخواه مشتریان طراحی‌شده است.

برخی از نمونه کارهای انجام شده

کاغذ دیواری با طرح اختصاصی شما

کاغذدیواری سه‌بعدی یا پوستر دیواری، دارای تصاویر بزرگ و واحدی هستند .این نوع از کاغذدیواری‌ها، دارای تنوع بسیار بالایی در طرح و نقش هستند و قابلیت چاپ هر تصویری باکیفیت بالا را دارا می‌باشند.

با استفاده از تکنولوژى‌های پیشرفته رایانه‌ای در گرافیک و طراحى امکان این مهیا شده که طرح‌های مختلف کاغذدیواری متناسب با هر سلیقه‌ای اجرا گردد. تصاویر پوستر می‌تواند متفاوت باشد از تصاویر طبیعت گرفته تا تصاویر انیمیشنی و یا بناهای تاریخی و یا تصاویر سه بعدی و گاهی تصاویر دلخواه و شخصی که قابل سفارش می‌باشند. این ویژگی پوستر می‌تواند به شما برای داشتن خانه رویایی‌تان کمک شایانی نماید .

استفاده از این کاغذدیواری‌ها برای منزل‌های کوچک بسیار مناسب می‌باشد، چرا که محیط را بزرگتر نشان می‌دهد. علاوه بر سالن‌های پذیرایی، از کاغذدیواری می‌توان برای تزیین اتاق‌خواب و محیط کاری نیز استفاده نمود. امروزه باتوجه به کوچک بودن فضا‌ها و توجه ویژه به خلاقیت در مبحث دکوراسیون داخلی، استفاده از پوستر دیواری سه بعدی و انتزاعی طرفداران زیادی پیداکرده است.

قیمت کاغذدیواری پوستری بسته به نوع و جنس کاغذ متفاوت است و واحد اندازه‌گیری آن برحسب مترمربع است.

برخی از نمونه کارهای انجام شده