برد هوشمند

conference
54دفتر تجاری و سالن کنفرانس
school
142مرکز آموزشی

هوشمندسازی دفاتر و سالن کنفرانس

تجهیزات هوشمند کمک‌آموزشی در کسب و کارها جهت برگزاری جلسات و پرزنت ها کاربردی هستند و بسیاری از مدیران ارشد و میانی سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی برای ارائه بهتر موارد مدیریتی خود و نیز نظارت پیگیر و سیستمیک از این سیستم بهره می‌برند در حال حاضر مدیران شهری و اعضای محترم شوراهای اسلامی و اعضای هیئت‌های مختلف مدیره، امنا و غیره با بهره‌گیری از این امکان بسیاری از پتانسیل‌های بالقوه خود را به فعل درآورده و منشأ تحولات خاص و شگرف در ساختار اجرایی تحت نظر خود باشند و زمینه اعتماد بیشتر کارکنان، مشتریان و یا مراجعه‌کنندگان مختلف به حوزه تحت مدیریت خود را فراهم آورند.

توجه مدیران، کارشناسان، صاحبان مشاغل و کسب‌وکارهای فاخر را به این نکته معطوف می‌داریم که با بهره بری از توان تخصصی مجموعه ما، امکان بهره‌برداری حداکثری از منابع و امکانات در اختیار خود را خواهند داشت. استفاده از مانیتور بزرگ و هرچه بزرگ‌تر در کنار آنالیز فواید و موارد مرتبط با سلامتی و درک بهتر حس اعتماد به خود، که لازمه توسعه و گام برداشتن در جهت نیل به اهداف عالی شما می‌باشد را به بهترین نحو ایجاد می‌کند.

هوشمندسازی مراکز آموزشی

به کارگیری گسترده فن آوری اطلاعات و ارتباطات در فرآیند آموزش، همزمان با تحول در رویکردهای آموزشی در جهان، زمینه شکل گیری مدارس هوشمند را فراهم آورده است. این مدارس از جمله نیازهای کلیدی جوامع دانش محور بوده و رویکردهای توسعه مهارتهای دانشی و کارآفرینی با محوریت دانش آموز را دنبال می نماید. در این مدارس با استفاده از ابزارهایی که فن آوری اطلاعات و ارتباطات در اختیارمعلم قرار میدهد فرآیند آموزش با جذایبت بیشتر، کیفیت بهتر و ماندگاری بالاتر انجام میگیرد.

در راستای اهداف مطرح شده در سطور فوق ونیز بمنظور انجام قسمتی از مسئولیت اجتماعی متوجه شرکتها، شرکت ارژنگ ایرانیان با پشتوانه ۵ سال تجربه مفید و مستمر در ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، مفتخر است کلیه تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز مدارس هوشمند را در قالب طرح هوشمند سازی مدارس با مزایای زیربه علاقمندان عرضه نماید: