طراحی و به‌روزرسانی وب‌سایت

یک وب‌سایت خوب می‌تواند به شما کمک کند تا خدمات و محصولات خود را در فضای مجازی نیز به همراهان و مخاطبانتان ارائه نمایید. امروزه افراد از کسب‌وکارها انتظار دارند تا خدمات خود را به‌صورت دیجیتال نیز ارائه نمایند تا جایی که یک وب‌سایت شکیل و استاندارد می‌تواند تداعی‌کننده‌ی اعتبار شما نزد مخاطبی باشد که می‌خواهد برای اولین بار به شما اعتماد کند و به یکی از مشتریان شما تبدیل شود. کانون آگهی و تبلیغات ارژنگ ایرانیان نماینده انحصاری تبلیغات و بازاریابی شرکت ارژنگ سامانه ایرانیان می‌باشد و با استفاده از توان فنی و تجربه کاری تیم این شرکت این اطمینان را به شما می‌دهد تا وب‌سایتی درخور کسب‌وکارتان به شما ارائه نماید.

تولید و بازاریابی محتوای اختصاصی

کاربری اینترنت یکی از کارهای روزمره اکثر افراد جامعه است و استفاده از این زمان می‌تواند تأثیر زیادی در شناساندن برند و کسب‌وکار شما داشته باشد. افراد معمولاً به دنبال مطالب مفید و پاسخ سؤالات خود درزمینهٔ‌های مختلف هستند. اگر شما هم درزمینهٔ فعالیت خود به سؤالات آن‌ها پاسخ دهید و یا اطلاعات مفیدی در اختیار آن‌ها قرار دهید به یک همراه مهربان تبدیل می‌شوید که حتماً بازهم به شما سر خواهند زد و شمارا به اطرافیان خود معرفی می‌کنند. تولید محتوای اختصاصی کاربرپسند نیازمند تخصصی است. کانون ارژنگ ایرانیان نماینده انحصاری بازاریابی و فروش شرکت ارژنگ سامانه ایرانیان با استفاده از تیم تخصصی تولید محتوای ارژنگ سامانه ایرانیان این کار را برای شما انجام می‌دهد.

مشاهده جزئیات بیشتر

طراحی و تولید نرم‌افزار تلفن همراه

اگر نگاهی به لیست نرم‌افزارهای گوشی هوشمند خود بیندازید حتماً تعدادی نرم‌افزار متعلق به کسب‌وکارهایی که با آن‌ها در ارتباط هستید را مشاهده می‌کنید. این نرم‌افزارها اطلاعات مفیدی را در زمینه‌های مختلف در اختیارتان قرار می‌دهند که در مواقعی که به اینترنت دسترسی ندارید نیز می‌توانید به بسیاری از این اطلاعات دسترسی داشته باشید. شما نیز می‌توانید قسمتی از زمانی که مخاطبانتان صرف گوشی هوشمند خود می‌کنند را به خود اختصاص دهید و به این صورت همیشه در ذهن آن‌ها بمانید تا در مواقعی که به محصولات و خدمات شما نیاز دارند قبل از هرکسی به شما مراجعه نمایند.

مشاهده جزئیات بیشتر